Pioneer One - Odcinek trzeci

31/03/2011 By: Truposz Kategoria: 08/10, Fantastyka, Film, On-line / Internet

Pioneer One to mini serial SF, który… jest “emitowany” tylko w internecie. Widz ma możliwość obejrzenia filmu on-line lub darmowego pobrania w wysokiej rozdzielczości (plik mkv z angielskimi napisami, oraz inne formaty) z sieci Torrent. To innowacyjne podejście zaczyna robić się popularne wśród niszowych, niskobudżetowych produkcji, które stawiają na pomysł.Właśnie “w sieci” pojawił się trzeci już odcinek.

A pomysł jest ciekawy. Na granicy kanadyjsko-amerykańskiej ląduje rosyjska kapsuła z człowiekiem w środku. I nie byłoby może w tym nic dziwnego, przecież kosmonauci ze statków kosmicznych krążących wokół Ziemi muszą jakoś wracać. Problem w tym, że wedle wszystkich danych ta kapsuła przybyła z kosmosu. Trajektoria lotu wskazuje, że ten człowiek przyleciał z… Marsa. Wojsko i służby bezpieczeństwa starają się poznać prawdę, gromadząc w bazie naukowców różnych specjalności. Jest tylko jeden problem - przybysz nie chce nawiązać kontaktu z nikim…

Media dywagują o bombie atomowej, ataku terrorystycznym Rosjan lub może Al Kaidy. Zwolennicy UFO urządzają demonstracje po tym jak zaczynają wyciekać informacje. Czy ktoś pozna prawdę? I jaka ona jest? Czy Rosjanie skolonizowali czerwoną planetę?

Pioneer One pobrano już ponad 2 miliony razy. W 2010 roku pilot serialu otrzymał nagrodę Best Drama Pilot na Nowojorskim Festiwalu Telewizyjnym. A ja z niecierpliwością czekam na czwarty odcinek.

 
icon for podpress  YouTube: Play Now | Play in Popup | Download
Brak komentarzy »

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz